معرفی برنامه ریزی ویژه

برنامه Step By Step ویژه رشته علوم تشریح(آناتومی)

در ابتدا باید بگوییم شرایط مطالعه برای هر فرد متفاوت است، فقط باید به این موضوع دقت کنید که از ابتدا منابع درستی را انتخاب و با برنامه ریزی درست برای قبولی در کنکور ارشد وزارت بهداشت پیش بروید.
زمان ایده آل مطالعه برای آزمون ارشد وزارت بهداشت بین 9 تا 11 ماه است و با توجه به اینکه اغلب داوطلبان آزمون ارشد، شاغل و یا دانشجو هستند، بشرط بالا بودن ساعات مفید، 6 تا 8 ماه نیز جوابگوی قبولی شما می باشد.
جهت دانلود برنامه پیشنهادی ویژه رشته علوم تشریح(آناتومی) کلیک کنید
اما چند نکته مهم:
1- این برنامه صرفا یک برنامه پیشنهادی می باشد و قطعا برنامه ریزی روزانه و فردی برای هر فرد با توجه به شرایط متفاوت می باشد.
2- درصورتی که به هر دلیل پیشروی برنامه مطلوب نبود حتما مطالعه مباحث کم اهمیت تر را به دور بعد موکول کنید و با توجه به اینکه در این برنامه 26 روز در ماه جهت درس خواندن در نظر گرفته شده است سعی کنید از بقیه زمان برای استراحت و تفریح و در نهایت برای برنامه جبرانی استفاده کنید.
3- درس زبان انگلیسی بسیار مهم می باشد و حتما در برنامه روزانه حداقل 1 ساعت برای درس زبان وقت بگذارید. برنامه ریزی روش خواندن این درس هم طبق ویس ارسال شده در کانال داوطلبان خصوصی موسسه می باشد.
4- داوطلبان عزیز برای دروس فیزیک عمومی و ریاضی عمومی می توانید در کنار درسنامه از ویدئوهای ارسالی در  کانال داوطلبان خصوصی موسسه نیز استفاده کنید.
5- منابع و رفرنس های اعلام شده برای هر رشته را از لحاظ سطح اهمیت و ضریب به 3 دسته تقسیم می کنیم، که این موارد باید در برنامه ریزی شخصی لحاظ شود:
دروس طلایی: آناتومی عمومی ، بافت شناسی، زبان انگلیسی 
دروس نقره ای: جنین شناسی
دروس برنزی: بیولوژی سلولی ملکولی
جهت مشاوره رایگان و سفارش درسنامه ها میتوانید با شماره های ۰۹۳۸۴۲۰۴۲۷۰ – ۰۹۲۱۸۴۱۳۰۱۲ و یا کانال تلگرام گروه در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *